Item No: OL1YSDWKN
| Color | Platinum/1.7*0.9cm, Gold |
|---|---|
| Style | Elegant, Sweet, Simple Style |
| Design | Enamel, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Pentagram, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Weekend, Banquet, Festival |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | snake chain |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | Copper |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | Plated |
| Weight | 5g |
































Reviews
There are no reviews yet.