Item No: OL1E5CZXN
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Layered |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Eye |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Festival |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 12g |
$3.66



Item No: OL1E5CZXN
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Layered |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Eye |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Festival |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.