Item No: OL1AT3BG7
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Four Leaf Clover, Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 3g |
$2.10

















Item No: OL1AT3BG7
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Four Leaf Clover, Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Keh0102 Four-Leaf Clover, Keh0103 Four-Leaf Flower, Keh0099 Five-Leaf Flower, Keh0105 Love Vinyl Eyes, Keh0100 Love Twist, Keh0097 U-Shaped Twist, Keh0072 Square Twist, Keh0104 Wheat Circle, Keh0098 U-Shaped Hemp Pattern, Keh0096 Firecrackers Circle, Keh0101 Koala, Keh0089 Vachette Clasp, Keh0091 Irregular, Keh0076 Hammered Square |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.