Item No: OL1DOBOV4
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Beaded, natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
Price range: $2.24 through $2.81









Item No: OL1DOBOV4
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Beaded, natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | Pink crystal, Green chalcedony, Tiger Eye, Pink Crystal Woven, Green Woven, Tiger Eye Weaving |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.