Item No: OLDIHYG6
| Style | Cold Style |
|---|---|
| Design | Ring, Plating, Lines |
| Gender | Women's, Open Rings |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Rings |
| Weight | 6g |
Price range: $0.46 through $0.88
































Item No: OLDIHYG6
| Style | Cold Style |
|---|---|
| Design | Ring, Plating, Lines |
| Gender | Women's, Open Rings |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Rings |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | JR431–GD, JR653–S7, JR626–S7, JR948-S7, JR654–S7, JR655–S7, JR655–G7, JR626–G7, JR657-G7, JR653-G7, JR654–G7, JR948-G7, JR520-G7, JR561–G7, JR412-G7, JR432–G7, JR035-G7, JR905–G7, JR886-G7, JR283-S7, JR514–G7, JR651-G7, JR873-G7, JR562–GD, JR562-GW, JR431-GW, JR283–G7, JR947-G7, JR459–G7 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.