Item No: OL1B8MF78
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Couple |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
Price range: $0.65 through $1.27






Item No: OL1B8MF78
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Couple |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | Sugar Cube Ring for Men, Square Sugar Ring for Women, Sugar Cube Ring One Pair of Lovers |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.