Item No: OLPOYP19
| Color | White |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
| Style | Baroque Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Oval |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Plastic |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 17g |

















Reviews
There are no reviews yet.