Item No: OL16GYO81
| Color | Pink, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Flower |
| Material | natural stone |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Other |
| Weight | 28g |
$1.45





Item No: OL16GYO81
| Color | Pink, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Flower |
| Material | natural stone |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Other |
| Weight | 28g |
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Option | Blue, Pink |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.