Item No: OL1JZGUDJ
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 16g |
Price range: $0.62 through $1.82




























Item No: OL1JZGUDJ
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | Gold B, Silver B, Silver E, Silver F, Silver H, Silver I, Silver J, Silver K, Silver O, Silver Q, Silver U, Silver X, Silver Z, Gold D, Gold E, Gold F, Gold H, Gold N, Gold O, Gold Q, Gold S, Gold U, Gold X, Gold Z, Gold J |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.