Item No: OL13GWQ7P
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Swirl Pattern |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 23g |
Price range: $0.86 through $1.43






Item No: OL13GWQ7P
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Swirl Pattern |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Option | Malachite Bracelet (12mm), Malachite Bracelet (8mm), Malachite Bracelet (10mm) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.