Item No: OLUVPXHU
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Virgin Mary, Oval |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 11g |
$1.66





Item No: OLUVPXHU
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Virgin Mary, Oval |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | B, C |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.