Item No: OLWPC2BX
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
$1.55





Item No: OLWPC2BX
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Style | A, B |
| Color | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.