Item No: OL1N71A2F
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Alloy, natural stone |
| Occasion | Travel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 21g |
Price range: $0.48 through $1.17























Item No: OL1N71A2F
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Alloy, natural stone |
| Occasion | Travel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 21g |
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Option | Style 1: B0905, Style 3: D0023, Style 2: D0007 |
| Model | B0006 Colorful Black Glass, D0012 Colorful Volcanic Stone Style 2, B0378 Colorful Frosted Stone Model 2, B0932 Colorful White Turquoise, B0272 Colorful Volcanic Stone Style 1, B0935 Amber Volcanic Rock, B0933 Colorful Frosted Stone Model 1, B0451-Colorful Volcanic Stone Style 3, B0906 Volcanic Rock Palm Eye Style, B0027-Eight Planets Model, B1077-Peach Heart Pendant Style 1–8mm, B0930 Colorful Tigereye, B2400-Peach Heart Pendant Style 2–10mm, B0044-10mm Colorful Peach Heart |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.