Item No: OL12ASQ3Y
| Style | Casual, Elegant, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 4g |
Price range: $1.17 through $2.31





















Item No: OL12ASQ3Y
| Style | Casual, Elegant, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Ve860 Gold 1 Pair, Ve860 White Gold Color 1 Pair, Ve863 Gold 1 Pair, Ve863 White Gold Color 1 Pair, Ve861 Gold 1 Pair, Ve861 White Gold Color 1 Pair, Ve864 White Gold Color 1 Pair, Ve865 Gold 1 Pair, Ve865 White Gold Color 1 Pair, Ve864 Gold 1 Pair, Ve862 Gold 1 Pair, Ve866 Gold 1 Pair, Ve866 White Gold Color 1 Pair, Ve867 Gold 1 Pair, Ve867 White Gold Color 1 Pair, Ve862 White Gold Color 1 Pair, Ve868 Gold 1 Pair, Ve868 White Gold Color 1 Pair |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.