Item No: OLV1Q19Q
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Ball |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 8g |
$0.81



Item No: OLV1Q19Q
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Ball |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.