Item No: OL1P3VPYK
| Style | Luxurious |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 14g |
$3.84



Item No: OL1P3VPYK
| Style | Luxurious |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Silver S255 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.