Item No: OLOZY3NE
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Party |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
$1.75





Item No: OLOZY3NE
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Party |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Model | W80239-GG, W80239-SS |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.