Item No: OL1L0GEI8
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | F136 titanium alloy |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Lip Rings |
| Weight | 2g |
Price range: $1.27 through $4.24







































































































































Item No: OL1L0GEI8
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | F136 titanium alloy |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Lip Rings |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | Beard Silver, Diamond Silver, Thick Rod Bow Silver, Bird Silver, Crown Silver, Mushroom Silver, Sheep Horn Silver Color, Wings Silver, Cross Silver, Skull Silver, Crab Silver, Octagonal Star Silver, Dragonfly Silver, Spider Silver, Eagle Silver, Leaf Silver, Bee Silver, Fox Silver, Heart-Shaped Silver, Octagonal Star Gold, Leaves Golden, Bee Golden, Monkey Silver, Heart Silver, SUNFLOWER Silver, New Bee Silver, Heart-Shaped Gold, Clouds Silver, Palm Silver, Leaves Silver, Heart Gold, Thin Bow Tie Silver, Thin Bow Gold, New Octagonal Star Silver, Mini bow, New Octagonal Star Gold, Devil Pendant Silver, Devil Pendant Gold, New Cross, Fish Silver, Sword Silver, Snake Silver, Snake Gold, Turtle Silver |
| Size | 1.2x8mm M0.9, 1.2x10mm M0.9, 1.2x6mm M0.9 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.