Item No: OL1SE7N4M
| Style | Fashion |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel, Stainless Steel |
| Plating Material | Golden Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Weight | 3g |
$0.84



Item No: OL1SE7N4M
| Style | Fashion |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel, Stainless Steel |
| Plating Material | Golden Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | 16*6mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.