Item No: OL15ZTYGY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Resin |
| Weight | 10g |
Price range: $1.73 through $1.85









Item No: OL15ZTYGY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Resin |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Blue, Rose Red, Platinum Black, Platinum White, Platinum Rose Red, Platinum Light Blue |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.