Item No: OL3WFQ78
| Style | Cute, Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated, Silver Plated |
| Weight | 11g |
$4.65





Item No: OL3WFQ78
| Style | Cute, Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated, Silver Plated |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | Gold, White K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.