Item No: OLF95VKN
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Birthday, Festival |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 40g |
Price range: $0.15 through $1.07
















Item No: OLF95VKN
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Birthday, Festival |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 40g |
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Option | Golden Bow One, Silver White Pearl One, Golden White Pearl Pieces, Silver Arc Buckle, Golden Arc Buckle, Silver Arc Buckle Zircon, Silver Arc Buckle with Pink Zircon, Gold Arc Buckle Zircon, One Silver Butterfly, One Pink Butterfly, One Golden Butterfly, silver bow one, One Pink Bow |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.