Item No: OL1ODMMCR
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $2.96 through $4.93








Item No: OL1ODMMCR
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Single Gold-Style 2, Single Gold-Style 4, Single White Gold Color-Style 4, Single Gold-Style 5, Single White Gold Color-Style 5 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.