Item No: OLW5RNWQ
| Gender | Women'S |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 10g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.73 |
$1.82



Item No: OLW5RNWQ
| Gender | Women'S |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 10g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.73 |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Jdr201637 |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.