Item No: OL1POKO2W
| Style | Basic, Classic Style, Commute |
|---|---|
| Design | Asymmetrical, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 24g |
Price range: $2.28 through $2.94





Item No: OL1POKO2W
| Style | Basic, Classic Style, Commute |
|---|---|
| Design | Asymmetrical, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 24g |
| Weight | 0.024 kg |
|---|---|
| Option | Steel E3-03, Golden E3-03 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.