Item No: OL1H73434
| Style | Hip-Hop, Retro |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women's |
| Pattern | Color Block |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 22g |
Price range: $3.93 through $4.54





Item No: OL1H73434
| Style | Hip-Hop, Retro |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women's |
| Pattern | Color Block |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 22g |
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.