Item No: OLY1R2KK
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Flower |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 5g |
$0.93



Item No: OLY1R2KK
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Flower |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Rose Gold White Diamond |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.