Item No: OL1ALQ63P
| Style | Glam |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Rectangle |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
$1.78













Item No: OL1ALQ63P
| Style | Glam |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Rectangle |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Rose Gold White Diamond 2.5*5mm44 Diamonds, Platinum Sapphire Blue 2.5*5mm44 Diamonds, Rose Gold Emerald 2.5*5mm44 Diamonds, Platinum White Diamond 2.5*5mm44 Diamonds, Rose Gold Navy Blue 2.5*5mm44 Diamonds, Rose Gold Sapphire Blue 2.5*5mm44 Diamonds, Rose Gold Pink 2.5*5mm44 Diamonds, Platinum Navy Blue 2.5*5mm44 Diamonds, 16K Pink Diamond 2.5*5mm44 Diamonds, Platinum Pink Diamond 2.5*5mm44 Diamonds |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.