Item No: OLPM0NBB
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
| Style | IG Style, Elegant, Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Party, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Plating Color | 14K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 10g |

















Reviews
There are no reviews yet.