Item No: OLVT3N1O
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Chrysanthemum |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 5g |
$0.72



Item No: OLVT3N1O
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Chrysanthemum |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Flower Stud Earrings【Silver Yellow Gold】 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.