Item No: OLLRD61M
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | nipple ring, Belly Ring, Nose Ring |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 4g |
Price range: $1.24 through $1.26











Item No: OLLRD61M
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | nipple ring, Belly Ring, Nose Ring |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Belly Ring 1, lip stud, Nose studs, Letter Nasal Splint, Ear Bone Stud Long, nipple ring, Closed Ring 1.2*10, Ear bone stud |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.