Item No: OL17WQ2FG
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | U Shape |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Price range: $0.60 through $1.01







Item No: OL17WQ2FG
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | U Shape |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Option | 4mm with Silicone Earplug, 6mm with Silicone Earplug, 7mm with Silicone Earplug, 8mm with Silicone Earplug |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.