Item No: OL9VQQT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Triangle, Square |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
Price range: $3.81 through $5.58








Item No: OL9VQQT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Triangle, Square |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Square Zircon, Triangular Zircon, Shaped Square Zircon, Profiled Large Zircon, Special-Shaped Small Zircon |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.