Item No: OLLJS1KL
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Travel |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 8g |

















Reviews
There are no reviews yet.