Item No: OL1A3YRHZ
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Inlaid Gold |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 15g |
Price range: $1.93 through $2.39





Item No: OL1A3YRHZ
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Inlaid Gold |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Silver Xl0124, Golden Sl0124 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.