Item No: OL1XH6V5J
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Plating, Inlay |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 10g |
Price range: $1.62 through $2.33







Item No: OL1XH6V5J
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Plating, Inlay |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Devil's Eye Pearl, Eye Pearl, Blue Devil's Eye Ring, Devil's Eye Zircon |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.