Item No: OLAI0YDE
| Style | Cartoon Style, Cute |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Gingerbread |
| Plating | Gold Plated |
| Festival | Christmas |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Festival |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 7g |
$1.50










Item No: OLAI0YDE
| Style | Cartoon Style, Cute |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Gingerbread |
| Plating | Gold Plated |
| Festival | Christmas |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Festival |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | XN208-coffe, XN208-grass, XN208-Green, XN208-Red, XN208-White, XN208-Yellow |
| Style | XN208- |
| Color | blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.