Item No: OL1I08PL7
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 2g |
$0.64





Item No: OL1I08PL7
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.