Item No: OL1K705O5
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape, Square, Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Rings, Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
Price range: $1.54 through $4.41











Item No: OL1K705O5
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape, Square, Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Rings, Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Platinum Stud Earrings 1 Pair, Platinum Two Diamond Ring 1, Gold Two Diamond Ring 1, Gold Three Diamond Ring 1, Platinum Three Diamond Ring 1, Gold Stud Earrings 1 Pair, Golden Ear Ring 1 Pair, Platinum Ear Ring 1 Pair |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.