Item No: OLDAWOSO
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Crystal |
| Occasion | Daily |
| Chain Material | Alloy |
| Classification | Bangle |
| Weight | 23g |
$1.67















Item No: OLDAWOSO
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Crystal |
| Occasion | Daily |
| Chain Material | Alloy |
| Classification | Bangle |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Color | Pink crystal, Tiger Eye, Red Jasper, White crystal, Green Aventurine, obsidian |
| Style | Gold Style, Silver Style |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.