Item No: OL1CEF04E
| 6 | 51.8 |
|---|---|
| 7 | 54.4 |
| 8 | 56.5 |
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Plating |
| Style | Retro, Roman Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Circle, Waves |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | 6, 8 |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 13g |
| Size | Circumference(MM) |





















Reviews
There are no reviews yet.