Item No: OL5SBAE3
| Color | White |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Pearl, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 13g |
$0.37



Item No: OL5SBAE3
| Color | White |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Pearl, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Jsz164 Pearl Rose Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.