Item No: OLPKPT47
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Geometry, National Tide, Metal |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 4g |



















Reviews
There are no reviews yet.