Item No: OLYZ5QQ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Brass |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 2g |
Price range: $1.19 through $1.38





Item No: OLYZ5QQ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Brass |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | Small Size, Medium |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.