Item No: OLMD1U2R
| Style | Glam |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Pentagram |
| Material | Brass |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear clips |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
Price range: $0.75 through $1.29



































Item No: OLMD1U2R
| Style | Glam |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Pentagram |
| Material | Brass |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear clips |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Style | 02, 03, 04, Egj0003, Egj0004, 08, Egj0002, Egj0008, 09, Egj0009, Egj0010, 07, Egj0007 |
| Color | Gold |
| Option | 03 White K, 04 White K, Egj0003 White K, Egj0004 White K, 02 White K, 08 White K, Egj0002 White K, Egj0008 White K, 09 White K, 10 White K, Egj0009 White K, Egj0010 White K, 05 White K, 06 Green White K, 07 White K, Egj0006 Green 18K, Egj0006 Green White K, Egj0007 White K, Egj0001 White K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.