Item No: OLS513LT
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 6g |
$0.46



Item No: OLS513LT
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | 1.2cm 18K |
| Size | Copper |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.