Item No: OL15H0BL8
| Color | Red, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Casual, Vacation |
| Design | Beaded, Braid |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Artificial Crystal, Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 13g |
$1.76









Item No: OL15H0BL8
| Color | Red, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Casual, Vacation |
| Design | Beaded, Braid |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Artificial Crystal, Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | C-B23032103A, C-B23032103D, C-B23032103B, C-B23032103C, C-B23032103E, C-B23032103F |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.