Item No: OL18EBFA4
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style, Commute |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Weight | 20g |
$5.68





Item No: OL18EBFA4
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style, Commute |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.