Item No: OL15HQOFP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 8g |
$0.64











Item No: OL15HQOFP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Big Green Daisy, Colorful Daisy, White Big Daisy, Pink Large Daisy, Blue Big Daisy, Black Big Daisy, Yellow Daisy, Red Big Daisy |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.