Item No: OLCDCMVY
| Craft | Mixed Color |
|---|---|
| Style | IG Style, Y2K, Religion, Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross, Saint Benedict, Virgin Mary, Red Heart |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Casual, School, Daily, Selfie |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | Handmade Chain |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Alloy |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Clasp Closure Type | Lobster Trigger Clasp Closure |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 20g |

































Reviews
There are no reviews yet.